Curlingowana BLUES

Opis

BLUES – Ze szlachetnością po drodze

Płyty curlingowane Ze szlachetnością po drodze do złudzenia przypominają granitowe i marmurowe płyty kamienne. Kolor i wygląd powierzchni jest ściśle związany z doborem szlachetnego kruszywa wypełniającego górną warstwę produktu. Dodatkowo proces curlingu wygładza powierzchnię i uwydatnia koloryt kamieni. Płyty wykorzystywane są głównie na tarasach i ścieżkach ogrodowych a także w przestrzeni miejskiej na skwerach, placach i pasażach handlowych. Świetnie współgrają z elegancką kostką płukaną. Takie zestawienie materiałów wpływa na spójność aranżowanej przestrzeni.

BLUES – Jesienne inspiracje

Płyty swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają szlachetnym włoskim kruszywom, z których zbudowana jest ich górna warstwa. Dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu powierzchnia płyt staje się przyjemnie wygładzona, struktura bardziej spójna a koloryt kamienia uwydatniony.
Jesienne inspiracje to zestaw trzech kolorów, które są ozdobą przede wszystkim tarasów i ścieżek ogrodowych. Są łatwe w utrzymaniu czystości i antypoślizgowe. Szczególnie korzystnie harmonizują z kostkami gładkimi i postarzanymi z serii Kawowych inspiracji, które lepiej sprawdzą się na podjazdach do garaży.

BLUES STRUKTURA ŁUPKA

Nigdy jeszcze płyty tarasowe nie były tak przyjemne w dotyku. Górna warstwa płyt 4E05 o strukturze łupka to wyłącznie szlachetne włoskie kruszywo. Poddane specjalnemu procesowi zyskują wyślizganą powierzchnię przypominającą kamienne uliczki śródziemnomorskich miasteczek. Czarne 4E06 to bazaltowy, szlachetny produkt, który wspaniale harmonizuje zarówno z tradycyjną jak i nowoczesną architekturą . Płyty szczególnie korzystnie wyglądają po deszczu ciesząc nawet najbardziej wyrafinowane oko. Płyty są łatwe w utrzymaniu czystości. Stosowane na przydomowych tarasach, ścieżkach ogrodowych, alejkach, pasażach handlowych i skwerach miejskich, dodają wdzięku i elegancji projektowanej przestrzeni.

 

DANE TECHNICZNE

Płyta Grubość w mm Długość w cm Szerokość w cm szt./m2 szt/paletę Przybliżona waga palety (kg)
I 38 40 40 6,25 72 1250
II 38 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

  • 3-letnia gwarancja producenta
  • nasiąkliwość wodą < 6%
  • odporność na działanie niskich temperatur
  • idealnie nadają się na trakty piesze, niewskazane dla ruchu pojazdów wielogabarytowych
  • wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp.
  • wysoka zgodność wymiarów (szybkie i proste układanie)
Opcje kolorystyczne:
Zdjęcia

 

Masz pytania związane z kostką brukową?

Skontaktuj się znami!