CUBUS

Opis

CUBUS – NOWY RODZAJ OGRODZENIA MODUŁOWEGO

Ogrodzenia modułowe należą do rozwiązań przyjaznych nie tylko dla inwestora, ale również dla wykonawcy. Innymi słowy – różnorodność wykończenia powierzchni łączy się z wyjątkową prostotą i szybkością wykonania.

CUBUS oparty jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Uzupełniają je odpowiadające im daszki. Efekt końcowy w postaci gotowego ogrodzenia zwraca uwagę swoją naturalnością. Linie pionowe i poziome podkreślają surową elegancję, która pasuje zarówno do architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej. Prostota układu pozwala jednak na finezję i indywidualne rozwiązania dostosowane do gustów inwestora. Jest to możliwe dzięki różnym formom łączenia bloczków. Można je układać symetrycznie lub tworząc wiązania podobne do cegieł w murze. CUBUS oferowany jest w bogatej kolorystyce. Dostępne są tradycyjne: szary, grafit i mokka. Ale również melanże: kasztanowy, stalowy i muszlowy.

Świetny efekt wizualny łączy się z prostotą montażu i szybkością realizacji. Ogrodzenie stawiane zgodnie ze sztuką budowlaną wymaga wykonania ławy fundamentowej oraz zbrojenia pionowego w miejscach przewidzianych na słupki. Dla doświadczonej ekipy będzie to proste zadanie. Zagwarantuje przy tym trwałość inwestycji.

Tegoroczna nowość w ofercie firmy Buszrem poszerzyła ofertę ogrodzeń modułowych. CUBUS razem z systemem PETRA – tworzą wspólnie propozycję, które swą różnorodnością form wykończenia są w stanie dopasować się do różnorodnych gustów i oczekiwań inwestorów.

WYMIARY

Element 1

 

Bloczek słupkowy/murkowy mały

wymiar w cm dł./szer./wys.

24,8/19,8/20

Element 2

 

Bloczek słupkowy/murkowy prostokątny

wymiary w cm dł./szer./wys.

49,8/19,8/20

Element 3

 

Bloczek słupkowy duży

wymiar w cm dł./szer./wys.

35,8/35,8/20

Element 4

 

Daszek mały

wymiar w cm dł./szer./wys.

24,8/19,8/5

Element 5

 

Daszek prostokątny

wymiary w cm dł./ szer./wys.

49,8/19,8/5

Element 6

 

Daszek duży

wymiary w cm dł./ szer./wys.

35,8/35,8/5

Opcje kolorystyczne:
  • szary
  • stalowy
  • kasztanowy
  • muszlowy
  • mokka
  • grafitowy
Opcje kolorystyczne:
Zdjęcia

 

Masz pytania związane z kostką brukową?

Skontaktuj się znami!