Impregnat intensywny kolor - ogrodzenia

Opis

Impregnat FEDA 5 L do ogrodzeń betonowych "INTENSYWNY KOLOR"

Preparat do impregnacji ogrodzeń i bloczków wykonanych z betonu. Dedykowany do starych i nowych produktów betonowych.

Impregnat trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i wilgoci co zapobiega powstawaniu mchów, glonów i porostów. Impregnat chroni przed zabrudzeniami i ułatwia czyszczenie. Zaimpregnowany materiał wygląda jak nowy.

Sposób użycia: 

Powierzchnia ogrodzenia powinna być czysta, sucha i stabilna. Należy zabezpieczyć wszystkie powierzchnie, które nie będą impregnowane (szyby, elementy drewniane i metalowe). Preparat nanosimy równomiernie za pomocą pędzla lub natrysku, do momentu nasycenia podłoża. Na powierzchnie pionowe środek należy nanosić w kierunku od dołu do góry. Zalecane jest wykonanie dwukrotnej impregnacji. Drugą warstwę nanosimy po wyschnięciu pierwszej (po min. 8h). Temp. nakładania od +10 do +25°C. Sugerowane jest impregnować przy stabilnej, bezopadowej pogodzie. Czas schnięcia do 12 godzin w zależności od temperatury otoczenia.

Uwaga:

Nie stosować przy temperaturach powyżej 30°C. Przed przystąpieniem do prac należy przeprowadzić próby w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia skuteczności preparatu, chłonności powierzchni oraz reakcji na podłoże. Wynik próby należy ocenić 24h po wymalowaniu. Należy zawsze stosować się do wskazówek producenta powierzchni.

Wydajność: W zależności od chłonności podłoża z 1l preparatu można zaimpregnować od 6 do 10 m² przy jednokrotnej impregnacji.

BHP: Należy stosować podstawowe zasady BHP zgodnie z karta charakterystyki. Prace należy wykonywać stosując okulary, rękawice oraz odzież ochronną. Chronić przed dziećmi.

Magazynowanie: Przechowywać w suchym miejscu w temp. +10°C do +25°C.

Zdjęcia
Masz pytania związane z kostką brukową?

Skontaktuj się znami!